Opadające powieki najczęściej spowodowane są procesem starzenia postępującym w naszym organizmie. Skóra powiek traci  elastyczność, staje się obwisła, pomarszczona, tworzą się worki pod oczami. Osoby borykające się z tym problemem wyglądają na zmęczone i dużo starsze niż w rzeczywistości. Z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku kosmetologicznym i estetycznym.  W naszej klinice oferujemy zabiegi, które pozwolą przywrócić świeże spojrzenie i w spektakularny sposób odmłodzą skórę okolic oczu.

Rodzaje zabiegów stosowanych na opadające powieki

PLASTYKA POWIEK GÓRNYCH

Delikatna i cienka skóra wokół oczu najszybciej ulega procesowi starzenia. Wraz z upływem czasu wokół oczu zaczynają się pojawiać zmarszczki, napięcie mięśni ulega zmniejszeniu, skóra wiotczeje, tworzą się nieestetyczne nawisy skórne, które odbierają spojrzeniu młodzieńczy blask i sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną. Wiotka skóra powiek górnych to problem nie tylko estetyczny ale i zdrowotny, może ograniczyć pole widzenia i utrudniać normalne funkcjonowanie.

>> Szczegóły

 

LASER FOTONA

Laser Fotona to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych systemów laserowych stosowany w medycynie estetycznej i kosmetologii.

>> Szczegóły

 

 

NICI PDO

Zabiegi z wykorzystaniem nici PDO zapewniają spektakularne efekty liftingu bez konieczności cięcia i blizn. Jest to całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny zabieg polegający na wszczepieniu pod skórę wchłanialnych nici, które mają za zadanie napięcie, ujędrnienie i odżywienie skóry.

>> Szczegóły