Jestem absolwentką Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. W 2006 r. ukończyłam studia magisterskie jako najlepsza absolwentka Wydziału Farmaceutycznego na kierunku analityka medyczna. Kolejnym krokiem w mojej naukowej karierze było ukończenie w 2011 r. studiów na Wydziale Lekarskim na kierunku lekarskim.

Nieustannie pogłębiając swoja wiedzę w dziedzinie medycyny jako lekarz oraz diagnosta laboratoryjny kilka lat później uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej.Swoją wiedzą i zamiłowaniem do medycyny uwielbiam się dzielić ze studentami jako adiunkt w Katedrze Diagnostyki Laboratoryjnej Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy.

Dodatkowo prowadzę badania naukowe w zakresie zaburzeń rozrodu, a wyniki tych badań ujęłam w swojej rozprawie doktorskiej oraz były publikowane w czasopismach naukowych krajowych i zagranicznych.

I tak właśnie z mojej codziennej praktyki jako lekarz rodzinny oraz doświadczenia naukowego narodziła się chęć do wzbogacenia mojej praktyki o medycynę regeneracyjną i estetyczną, żeby jeszcze bardziej holistycznie zaopiekować się Pacjentem. Dlatego rozpoczęłam kursy i szkolenia naukowe w zakresie medycyny estetycznej i regeneracyjnej m.in. organizowane przez Neauvia Science Academy i stałam się certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej.

Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w szkoleniach, kongresach i warsztatach naukowych oraz rozwijam wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny rodzinnej, estetycznej i anti-aging, czyli medycyny przeciwstarzeniowej.

Moja klinika powstała z pasji do medycyny, a misją mojej praktyki lekarskiej jest poprawa jakości życia Pacjentów przez dbałość o zdrowie i piękno.

Leczone choroby

Zmarszczki
Nadpotliwość
Blizny
Bruksizm
Rozstępy
Łysienie
Cellulit
Zmiany skórne
Starzenie się skóry
Nadciśnienie tętnicze
Cukrzyca
Zwyrodnienie stawów
Rwa kulszowa
Rwa barkowa
Rwa udowa
Zakażenie Helicobacter pylori
Choroby układu moczowego
Alergia dróg oddechowych
Choroba Hashimoto
Choroby endokrynologiczne
Choroba niedokrwienna serca
Choroby kręgosłupa
Choroby nerek
Wypadanie włosów