Wraz z wiekiem nasza skóra traci jędrnośc i elastyczność. Sylwetka zaczyna tracić dawne proporcje, nasze ciało ulega siłom grawitacji, piersi i pośladki zaczynają opadać , w okolicy kolan i ramion skóra zaczyna nieestetycznie wisieć. Z pomocą przychodzą najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej, które oferują zupełnie bezoperacyjny lifting w miejscach gdzie skóra utraciła dawny kształt. Zabiegi pozwalają wymodelować sylwetkę, podnieść i uwypuklić pośladki, piersi, brzuch, ujędrnić skórę ramion i kolan.

Rodzaje stosowanych zabiegów liftingujących na ramiona

LASER FOTONA

Laser Fotona to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych systemów laserowych stosowany w medycynie estetycznej i kosmetologii.

>> Szczegóły

 

 

PROTEGE

Protege to rewolucyjne urządzenie stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej do nieinwazyjnego liftingu i silnego ujędrnienia skóry twarzy i ciała.

>> Szczegóły

 

 

MEZOTERAPIA

Mezoterapia to działający miejscowo zabieg polegający na wstrzykiwaniu do skóry właściwej koktajli witaminowych, które nawilżają, odmładzają i dodają blasku. Zabieg powoduje głęboką regenerację skóry, drobne zmarszczki spłycają się a nasza skóra jest gładka promienna i pełna blasku.

>> Szczegóły

 

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Wampirzy lifting – silnie rewitalizujący zabieg,który ujędrnia, poprawia napięcie i koloryt skóry. Zabieg polega na pobraniu od pacjenta krwi, która następnie jest odwirowywana w celu pozyskania najlepszego i najbardziej naturalnego eliksiru młodości – osocza bogatopłytkowego.

>> Szczegóły