Centrum Medyczne Clinic Derm w Bydgoszczy, to miejsce, które powstało z myślą o pacjentach. Oferujemy usługi lekarzy w PONAD TRZYDZIESTU specjalnościach oraz zestawy kompleksowych badań.

Zajmujemy się ortopedią dla dzieci i dorosłych – od diagnostyki, leczenia operacyjnego do rehabilitacji i fizjoterapii po zabiegach.

W klinice przyjmują m.in. lekarze z zakresu dermatologii, chirurgii onkologicznej, ogólnej, plastycznej i proktologii, alergologii i immunologii klinicznej, hepatologii.

Specjaliści z zakresu neurologii, urologii, radiologii, anestezjologii, laryngologii, psychiatrii dla dzieci i dorosłych. Oferujemy również pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej. Stworzyliśmy też Clinic Derm Junior – ponad 15 specjalistów dziecięcych przyjmuje dzieci z Bydgoszczy, jak również z całego województwa

Wyróżniamy się holistycznym podejściem do pacjenta, jak również kompleksową obsługą i diagnostyką. Dbamy o komfort naszych pacjentów w przestronnych gabinetach, jak również w pełni dostosowanej infrastrukturze dla osób niepełnosprawnych.

Nieustannie podnosimy standard oraz jakość obsługi pacjentów, która niejednokrotnie została doceniona.

Nasza nowoczesna placówka mieści się w bardzo bliskiej odległości do centrum miasta Bydgoszczy, na osiedlu Bartodzieje. Przed budynkiem znajduje się parking naszej przychodni.

Jesteśmy pewni, że wybierając naszą placówkę, rozpoczynacie drogę do zdrowia, a przede wszystkim do własnej satysfakcji.