Cienie pod oczami są utrapieniem wielu współczesnych kobiet. Głównymi czynnikami sprzyjającymi powstawaniu cieni pod oczami są: uwarunkowania genetyczne, naturalny proces starzenia, tryb życia (np. brak odpowiedniej ilości snu) oraz choroby. Skóra okolicy oczu jest bardzo cienka i delikatna. Z wiekiem staję się coraz cieńsza, co powoduje że naczynia krwionośne zaczynają być znacznie bardziej widoczne. Kompleksowo dobrane zabiegi pozwolą odzyskać świeże spojrzenie, sprawią że nasza twarz będzie wyglądać młodo i promiennie.

Rodzaje zabiegów redukujących cienie pod oczami

LASER FOTONA

Laser Fotona to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych systemów laserowych stosowany w medycynie estetycznej i kosmetologii.

Szczegóły

 

 

MEZOTERAPIA

Mezoterapia to działający miejscowo zabieg polegający na wstrzykiwaniu do skóry właściwej koktajli witaminowych, które nawilżają, odmładzają i dodają blasku. Zabieg powoduje głęboką regenerację skóry, drobne zmarszczki spłycają się a nasza skóra jest gładka promienna i pełna blasku.

Szczegóły

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Wampirzy lifting – silnie rewitalizujący zabieg,który ujędrnia, poprawia napięcie i koloryt skóry. Zabieg polega na pobraniu od pacjenta krwi, która następnie jest odwirowywana w celu pozyskania najlepszego i najbardziej naturalnego eliksiru młodości – osocza bogatopłytkowego.

Szczegóły