Rozpoczynający się po 25 roku życia proces starzenia wpływa niekorzystnie na wygląd i kondycję naszej skóry. Wraz z upływem czasu na skórze pojawiają się zmarszczki, przebarwienia, skóra traci jędrność i sprężystość. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii możemy szybko i bezpiecznie uporać się z oznakami upływającego czasu.

Rodzaje zabiegów redukujących bruzdy

 

LASER FOTONA

Laser Fotona to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych systemów laserowych stosowany w medycynie estetycznej i kosmetologii.

>> Szczegóły

 

 

PROTEGE

Protege to rewolucyjne urządzenie stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej do nieinwazyjnego liftingu i silnego ujędrnienia skóry twarzy i ciała.

>> Szczegóły

 

 

COSMELAN

Cosmelan to najskuteczniejszy na rynku preparat na przebarwienia. Mechanizm działnia COSMELANU jest oparty na wykorzystywaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny (barwnika).

>> Szczegóły

 

BOTOX

Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej.

>> Szczegóły

 

 

 

KWAS HIALURONOWY

Wypełnienie kwasem hialuronowym to jeden z najbardziej popularnych zabiegów przeciwzmarszczkowych. Dzięki podaniu kwasu uzyskujemy natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek, poprawy wyglądu i kondycji skóry.

>> Szczegóły

 

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Wampirzy lifting – silnie rewitalizujący zabieg,który ujędrnia, poprawia napięcie i koloryt skóry. Zabieg polega na pobraniu od pacjenta krwi, która następnie jest odwirowywana w celu pozyskania najlepszego i najbardziej naturalnego eliksiru młodości – osocza bogatopłytkowego.

>> Szczegóły

 

MEZOTERAPIA

Mezoterapia to działający miejscowo zabieg polegający na wstrzykiwaniu do skóry właściwej koktajli witaminowych, które nawilżają, odmładzają i dodają blasku. Zabieg powoduje głęboką regenerację skóry, drobne zmarszczki spłycają się a nasza skóra jest gładka promienna i pełna blasku.

>> Szczegóły

 

NICI PDO

Zabiegi z wykorzystaniem nici PDO zapewniają spektakularne efekty liftingu bez konieczności cięcia i blizn. Jest to całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny zabieg polegający na wszczepieniu pod skórę wchłanialnych nici, które mają za zadanie napięcie, ujędrnienie i odżywienie skóry.

>> Szczegóły

 

 

ENDOLIFTING FOTONA 4D

Zabieg jest alternatywą dla chirurgicznego liftingu twarzy i wypełniaczy. Już po 1 zabiegu uzyskujemy spektakularny efekt odmłodzenia, wypłycenia zmarszczek  i silnego liftingu skóry.

>> Szczegóły