klinika@clinicderm.pl / tel. 570 999 500

ZESPÓŁ

Poznaj naszych specjalistów

Dr n. med. Paweł Rajewski

Jest absolwentem Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem otyłości, zaburzeń metabolicznych (cukrzyca i dyslipidemia), nadciśnienia tętniczego, ostrych i przewlekłych chorób nerek i wątroby (marskość wątroby, niealkoholowe stłuszczenie wątroby, wirusowe zapalenia wątroby i.in.).

Prowadzi badania naukowe nad etiologią, patogenezą i nowoczesnym leczeniem otyłości.

lek. Adam Cichewicz, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie pracuję w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A.Jurasza w Bydgoszczy. Na co dzień jestem odpowiedzialny za diagnostykę i leczenie chirurgiczne pacjentów z onkologicznymi chorobami skóry. Od kilku lat pracuję również w Poradni Dermatochirurgicznej Szpitala im A.Jurasza oraz Szpitala MSW w Bydgoszczy, gdzie przeprowadzam badania dermatoskopowe oraz kwalifikuję do zabiegów usuwania zmian skóry.
Swoją wiedzę i umiejętności manualne systematycznie poszerzam poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Odbyłem staż zagraniczny w specjalistycznej klinice w Reggio Emilia we Włoszech, gdzie pod okiem ekspertów szkoliłem się z zakresu diagnostyki zmian barwnikowych oraz chirurgii rekonstrukcyjnej skóry. Jestem stypendystą Euroderm Excellence 2013 w Rzymie oraz EADV Master Class Non Melanoma Skin Cancer w Belgradzie Jestem także członkiem Sekcji Dermatochirurgii, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jak również prestiżowych European Academy of Dermatology and Venerology oraz European Association of Dermo Oncolgy.
Ponadto w kręgu moich zainteresowań pozostaje dermatologia estetyczne i rekonstrukcyjna. Od lat zajmuję się tą dziedziną medycyny. Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy przy użyciu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz nici lifftingujących.
W mojej praktyce priorytetem jest dla mnie zarówno dbałość o najwyższy poziom świadczonych usług, jak i przyjazny stosunek do każdego pacjenta.

lek. med. Danuta Kunicka-Hryncewicz , specjalista neurolog

Doktor Danuta Kunicka-Hryncewicz przeprowadza badania neurologiczne i diagnostykę w zakresie chorób układu nerwowego, ze szczególnym uwzględnieniem bólów i zawrotów głowy, bólów szyi i pleców, neuropatii obwodowych, udaru mózgu i zaburzeń krążenia mózgowego. Kwalifikuje do leczenia toksyną botulinową w chorobach charakteryzujących się nadmiernym, nieprawidłowym napięciem mięśniowym np. w: kurczu powiek, połowicznym kurczu twarzy, zezie, schorzeniach związanych z tikami nerwowymi, kręczu karku, stopie końsko-szpotawej, ahalazji przełyku, nadmiernej potliwości(również w zastosowaniu lasera Fotona), nadmiernej spastyczności ( napięciu mięśni).

Lek. Anna Niezgoda, dermatolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuję w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową oraz Immunodermatologii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy oraz w Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Na co dzień zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem pacjentów chorobami skóry zarówno w Klinice jak i Przyklinicznej Poradni Dermatologicznej a także prowadzę badania kliniczne z zastosowaniem najnowocześniejszych metod leczenia dermatologicznego. Jestem autorką prac artykuł naukowych publikowanych w prestiżowych czasopismach krajowych, zagranicznych. W kręgu moich zainteresowań pozostaje dermatologia estetyczna. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach, warsztatach oraz konferencjach naukowych nieprzerwanie doskonalę swoje umiejętności w zakresie dermatologii zachowawczej, dermatochirurgii, dermatologii estetycznej oraz laseroterapii.

dr n. med. Karolina Dulęba, specjalista pediatrii, specjalista chorób zakaźnych 

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum im. L. Rydygiera Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Specjalista w dziedzinie pediatrii oraz chorób zakaźnych. Zajmuje się leczeniem i profilaktyką chorób z zakresu pediatrii ogólnej i chorób zakaźnych wieku rozwojowego (choroby wątroby, choroby odzwierzęce, zakażenia wrodzone). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych. Nieprzerwanie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu pediatrii i chorób zakaźnych uczestnicząc w licznych konferencjach krajowych i zagranicznych oraz kursach i warsztatach. Jest autorką i współautorką wielu pełnotekstowych artykułów oraz doniesień w czasopismach krajowych i zagranicznych.