klinika@clinicderm.pl / tel. 570 999 500

ZESPÓŁ

Poznaj naszych specjalistów

doktor Cezary Hałat, specjalista chirurgii ogólnej, dyplomowany lekarz  medycyny estetycznej.

Lek. med. Cezary Hałat jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył uczelnię w 1987 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było złożenie w 1995 roku egzaminu specjalizacyjnego i zdobycie tytułu specjalisty II stopnia z zakresie chirurgii ogólnej. Jest członkiem Kujawsko-Pomorskiej Izby Lekarskiej w Toruniu. Od 10 lat obejmuje stanowisko ordynatora w Oddsaziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Chełmży. Osiągnięcia lekarza Lek. med. Cezary Hałat to specjalista chirurgii ogólnej II stopnia mogący się poszczycić ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Szerokiemu zakresowi wiedzy medycznej oraz nieustającej chęci podnoszenia kwalifikacji doktor Hałat zawdzięcza dołączenie do grona członków prestiżowych stowarzyszeń naukowych. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Od początku swojej kariery zawodowej przykłada dużą wagę do podnoszenia kwalifikacji. Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach doskonalących, zdobywając dzięki temu kolejne dyplomy i certyfikaty oraz uprawnienia do stosowania nowatorskich metod leczenia. Wśród ukończonych przez niego szkoleń i warsztatów można wymienić kursy poświęcone tematyce stosowania toksyny botulinowej i preparatu Macrolane oraz technik implantacji kolagenu. Prócz tego specjalista regularnie bierze udział w konferencjach naukowych, podczas których zapoznaje się z najnowszymi doniesieniami naukowymi i innowacyjnymi technikami zabiegowymi. W Centrum Medycznym Clinic Derm oferuje pacjentom zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Należą do nich m.in. procedury odmładzające wygląd skóry, przeprowadzane z wykorzystaniem preparatów marki Restylane, koktajli odżywczych, a także osocza bogatopłytkowego (Regeneris). Specjalista usuwa zmarszczki przy użyciu wypełniaczy oraz toksyny botulinowej. Wykonuje zabiegi mezoterapii igłowej, pomagając pacjentom zwalczyć problem nadmiernego wypadania włosów, a także niedoskonałości skórnych typu cellulit i rozstępy. Likwiduje zbędne nagromadzenia tkanki tłuszczowej z wybranych rejonów ciała, przeprowadzając lipolizę iniekcyjną. Modeluje usta i powiększa je przy użyciu profesjonalnych wypełniaczy. Usuwa blizny powstałe w wyniku urazów oraz blizny pooperacyjne. Zajmuje się również niechirurgicznym leczeniem pajączków żylnych, żylaków kończyn dolnych i żył siatkowatych. U osób cierpiących na tego typu schorzenia przeprowadza zabiegi skleroterapii. W swoich gabinetach udziela pacjentom konsultacji w zakresie chirurgii ogólnej. Zajmuje się kwalifikowaniem na zabiegi chirurgiczne, w tym na liposukcję, operacyjną korektę uszu, abdominoplastykę. Kieruje pacjentów na beznapięciową operację przepuklin pachwinowych, na chirurgiczne leczenie żylaków kończyn dolnych i odbytu oraz na zabiegi usuwania zmian skórnych.

 

Cezary Hałat lekarz medycyny estetycznej
Cezary Hałat lekarz medycyny estetycznej
Cezary Hałat lekarz medycyny estetycznej
Cezary Hałat lekarz medycyny estetycznej

Cezary Hałat lekarz medycyny estetycznej
Cezary Hałat lekarz medycyny estetycznej
Cezary Hałat lekarz medycyny estetycznej
Cezary Hałat lekarz medycyny estetycznej

Cezary Hałat lekarz medycyny estetycznej
Cezary Hałat lekarz medycyny estetycznej
Cezary Hałat lekarz medycyny estetycznej
Cezary Hałat lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Paweł Rajewski

Jest absolwentem Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem otyłości, zaburzeń metabolicznych (cukrzyca i dyslipidemia), nadciśnienia tętniczego, ostrych i przewlekłych chorób nerek i wątroby (marskość wątroby, niealkoholowe stłuszczenie wątroby, wirusowe zapalenia wątroby i.in.).

Prowadzi badania naukowe nad etiologią, patogenezą i nowoczesnym leczeniem otyłości.

lek. Adam Cichewicz, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie pracuję w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A.Jurasza w Bydgoszczy. Na co dzień jestem odpowiedzialny za diagnostykę i leczenie chirurgiczne pacjentów z onkologicznymi chorobami skóry. Od kilku lat pracuję również w Poradni Dermatochirurgicznej Szpitala im A.Jurasza oraz Szpitala MSW w Bydgoszczy, gdzie przeprowadzam badania dermatoskopowe oraz kwalifikuję do zabiegów usuwania zmian skóry.
Swoją wiedzę i umiejętności manualne systematycznie poszerzam poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Odbyłem staż zagraniczny w specjalistycznej klinice w Reggio Emilia we Włoszech, gdzie pod okiem ekspertów szkoliłem się z zakresu diagnostyki zmian barwnikowych oraz chirurgii rekonstrukcyjnej skóry. Jestem stypendystą Euroderm Excellence 2013 w Rzymie oraz EADV Master Class Non Melanoma Skin Cancer w Belgradzie Jestem także członkiem Sekcji Dermatochirurgii, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jak również prestiżowych European Academy of Dermatology and Venerology oraz European Association of Dermo Oncolgy.
Ponadto w kręgu moich zainteresowań pozostaje dermatologia estetyczne i rekonstrukcyjna. Od lat zajmuję się tą dziedziną medycyny. Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy przy użyciu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz nici lifftingujących.
W mojej praktyce priorytetem jest dla mnie zarówno dbałość o najwyższy poziom świadczonych usług, jak i przyjazny stosunek do każdego pacjenta.

lek. med. Czanita Cieścińska, specjalista dermatologii i wenerologii

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum im. L. Rydygiera Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. W 2009 roku ukończyła z wyróżnieniem studia podyplomowe w Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie otrzymując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jest członkiem prestiżowych organizacji medycznych między innymi: Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii, Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL. Nieprzerwanie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i laseroterapii uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych kongresach, kursach i konferencjach medycznych. Jest autorką i współautorką wielu pełnotekstowych artykułów oraz doniesień w czasopismach krajowych i zagranicznych.

lek. med. Danuta Kunicka-Hryncewicz , specjalista neurolog

Doktor Danuta Kunicka-Hryncewicz przeprowadza badania neurologiczne i diagnostykę w zakresie chorób układu nerwowego, ze szczególnym uwzględnieniem bólów i zawrotów głowy, bólów szyi i pleców, neuropatii obwodowych, udaru mózgu i zaburzeń krążenia mózgowego. Kwalifikuje do leczenia toksyną botulinową w chorobach charakteryzujących się nadmiernym, nieprawidłowym napięciem mięśniowym np. w: kurczu powiek, połowicznym kurczu twarzy, zezie, schorzeniach związanych z tikami nerwowymi, kręczu karku, stopie końsko-szpotawej, ahalazji przełyku, nadmiernej potliwości(również w zastosowaniu lasera Fotona), nadmiernej spastyczności ( napięciu mięśni).

lek. med. Paweł Urbanowicz, specjalista ortopeda traumatolog 

Lek. med. Paweł Urbanowicz  przeprowadza badania  i diagnostykę w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Zajmuje się:

  • ortopedią dziecięcą
  • artroskopowym leczeniem stawów kolanowych, ramiennych, nadgarstka
  • zespołami bólowymi kręgosłupa LS i złamaniami kompresyjnymi( wertebroplastyka)
  • zespołami bólowymi związanymi z uciskiem nerwów i korzeni nerwowych – dyskopatia, stenoza kręgosłupa LS, zespół
  • cieśni nadgarstka, zespół rowka n. łokciowego
  • iniekcjami PRP i kwasu hialuronowego do stawów

Lek. Anna Niezgoda, dermatolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuję w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową oraz Immunodermatologii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy oraz w Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Na co dzień zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem pacjentów chorobami skóry zarówno w Klinice jak i Przyklinicznej Poradni Dermatologicznej a także prowadzę badania kliniczne z zastosowaniem najnowocześniejszych metod leczenia dermatologicznego. Jestem autorką prac artykuł naukowych publikowanych w prestiżowych czasopismach krajowych, zagranicznych. W kręgu moich zainteresowań pozostaje dermatologia estetyczna. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach, warsztatach oraz konferencjach naukowych nieprzerwanie doskonalę swoje umiejętności w zakresie dermatologii zachowawczej, dermatochirurgii, dermatologii estetycznej oraz laseroterapii.

dr n. med. Karolina Dulęba, specjalista pediatrii, specjalista chorób zakaźnych 

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum im. L. Rydygiera Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Specjalista w dziedzinie pediatrii oraz chorób zakaźnych. Zajmuje się leczeniem i profilaktyką chorób z zakresu pediatrii ogólnej i chorób zakaźnych wieku rozwojowego (choroby wątroby, choroby odzwierzęce, zakażenia wrodzone). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych. Nieprzerwanie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu pediatrii i chorób zakaźnych uczestnicząc w licznych konferencjach krajowych i zagranicznych oraz kursach i warsztatach. Jest autorką i współautorką wielu pełnotekstowych artykułów oraz doniesień w czasopismach krajowych i zagranicznych.

Szanowni Pacjenci

Administratorem Państwa danych osobowych jest Centrum Medyczne Clinic Derm z siedzibą przy ul KOŁOBRZESKIEJ 15 w Bydgoszczy.

W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możecie Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem mailowym:klinika@clinicderm.pl lub wysyłając korespondencję na adres Centrum Medyczne Clinic Derm Aleksandra Rudzka ul Kołobrzeska 15 ,85-704 Bydgoszcz.

Większość danych podajecie Państwo samodzielnie. Podczas świadczenia usług tworzymy dokumentację medyczną, w której odnotowane są wszystkie informacje dotyczące procesu leczenia w szczególności informacje o stanie zdrowia, nałogach, preferencjach seksualnych. Dane te są zbierane tylko jeżeli jest to niezbędne do prawidłowego prowadzenia procesu leczenia.

Celem przetwarzania Państwa danych jest:

- ustalenie Państwa tożsamości przed udzieleniem świadczenia, weryfikacja danych w rejestracji lub gabinecie lekarskim (art 6 ust 1 lit c oraz art. 9 ust 2 lit h RODO – art. 25 pkt 1 ustawy o prawach pacjenta oraz par 10 ust 1 pkt 2 Rozp. MZ)

- prowadzenie i przechowywanie dokumentacji medycznej (art. 9 ust 2 lit h RODO – art. 24 ust 1 ustawy o prawach pacjenta)

- realizacja praw pacjenta – odbieranie oświadczeń, upoważnianie innych osób do informacji o stanie zdrowia, dokumentacji medycznej – art. 6 ust 1 lit c RODO w związku z art. 9 ust 3 i art. 26 ust 1 ustawy o prawach pacjenta

- kontakt (na podany nr e-mail lub telefonicznie) z powodów organizacyjnych (zmiana terminu wizyty, informacja o przygotowaniu do  świadczenia, odbiór wyników) – art. 6 ust 1 lit b oraz f RODO (prawnie uzasadniony interes administratora – zarządzanie harmonogramami)

- dochodzenie roszczeń oraz prowadzenia rozliczeń finansowych z prowadzonej działalności gospodarczej– ART. 6 ust 1 lit c – art. 74 ust 2 ustawy o rachunkowości

- marketingu bezpośredniego produktów własnych w szczególności przesyłania Państwu ofert, informacji o produktach, promocjach – do czasu otrzymania od Państwa sprzeciwu wobec przetwarzania w tym celu (podstawa prawna: art. 6 ust 1 lit f RODO)

- tworzenia zestawień, analiz na nasze potrzeby wewnętrzne a w szczególności raportowanie, badania marketingowe, planowanie rozwoju (podstawa prawna: art. 6 ust 1 lit f RODO);

Państwa dane będą przekazywane:

- innym podmiotom leczniczym współpracującym z Centrum Medycznym Clinic Derm z siedzibą przy ul Kołobrzeskiej 15 w Bydgoszczy w celu zapewnienia ciągłości leczenia.

- dostawcom usług i rozwiązań technicznych i organizacyjnych (teleinformatycznym, firmom kurierskim, pocztowym, dostawcom sprzętu diagnostycznego)

- dostawcom usług prawnych i doradczych (kancelariom prawnym)

- osobom upoważnionym przez Państwa

Państwa dane nie będą przekazywane poza obszar UE.

Dokumentację medyczną mamy obowiązek przechowywać przez okres 20 lat od dnia dokonania ostatniego wpisu.

Wszelkie dane przetwarzane na potrzeby rachunkowości i względów podatkowych przetwarzamy przez okres 5 lat liczonych od końca roku kalendarzowego, w którym powstał obowiązek podatkowy.

Jeżeli dane są przechowywane w celu dochodzenia roszczeń (w postępowaniach windykacyjnych) przetwarzać będziemy je przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z kodeksu cywilnego.

Korzystanie z usług Centrum Medycznego Clinic Derm jest dobrowolne jednak świadcząc usługi zdrowotne jesteśmy zobowiązani do prowadzenia dokumentacji medycznej w sposób określony przepisami prawa w tym do ustalenia Państwa tożsamości. Brak podania danych będzie skutkował odmową rezerwacji wizyty lub udzielenia świadczenia.

Ze względów rachunkowych i podatkowych podanie przez Państwa danych jest wymagane przepisami prawa. Brak podania danych będzie skutkował brakiem możliwości wystawienia faktury.

Brak podania numeru telefonu lub e-mail (podawanych dobrowolnie) będzie skutkował brakiem możliwości kontaktu ze strony personelu Centrum Medycznego Clinic Derm , w celu odwołania wizyty tym trybem (sms, mail).

Mają Państwo prawo dostępu do danych, sprostowania, żądania ich usunięcia (ale nie w sytuacji kiedy przetwarzanie jest wymogiem prawnym), ograniczenia ich przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.

Powołując się na zapisy art. 29 ustawy z dnia 06 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta informujemy, że w Centrum Medycznym Clinic Derm. wprowadzono ograniczenia w realizacji praw osób, wynikających z art. 17, 18, 20 i 21 RODO w przypadku przetwarzania danych w celu prowadzenia i przechowywania dokumentacji medycznej.

Chcąc skorzystać z uprawnień prosimy aby skontaktowali się Państwo z nami mailowo: iod@clinicderm.pl lub wysyłając wniosek na adres siedziby Centrum Medyczne Clinic Derm.

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.