Clinic Derm – Centrum Medyczne Bydgoszcz

lek. Anna Zegarska

Lekarka chirurg, specjalizująca się w chirurgii ogólnej, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Na co dzień związana z leczeniem chorób nowotworowych piersi.

Wiedza

Jestem absolwentką Collegium Medicum w Bydgoszczy. Ukończyłam specjalizację z chirurgii ogólnej, a obecnie kontynuuję szkolenie specjalizacyjne z chirurgii onkologicznej, koncentrując się na chirurgii piersi oraz nowoczesnych metodach leczenia onkologicznego.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w szpitalnych oddziałach ratunkowych oraz izbach przyjęć, gdzie pracowałam z szerokim spektrum stanów ostrych. Uczestniczyłam w licznych zabiegach operacyjnych. Obecnie pracuję w Centrum Onkologii w Bydgoszczy w ramach Breast Cancer Unit.

Leczone choroby

  • nowotwory piersi
  • łagodne choroby piersi
  • zmiany guzowate piersi
  • choroby wymagające diagnostyki onkologicznej piersi

Jak umówić wizytę?

Przez aplikację

Wizytę możesz umówić online (bez wychodzenia z domu) poprzez platformę Znany Lekarz.

Telefonicznie

Wizytę możesz umówić również telefonicznie. Rejestracja czynna w godzinach 7:00 - 20:00

Przez formularz

Wypełnij formularz kontaktowy, a oddzwonimy do Ciebie!

Inni specjaliści